PwG
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


PwG
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Counter-Strike 1.6 -Bestial-

In jos 
AutorMesaj
TwEety
Admin
TwEety


Mesaje : 259
Data de înscriere : 05/04/2008

RbK |
RbK | Team:

Counter-Strike 1.6 -Bestial- Empty
MesajSubiect: Counter-Strike 1.6 -Bestial-   Counter-Strike 1.6 -Bestial- Icon_minitime1Sam Apr 12, 2008 4:28 pm

In sfarsit peima versiune de counter-strike 1.6 Bestiala )
Incercati counter-Strike 1.6 cu skinuri noi noutze si sunete frumoae de pe linkul -->

http://csbestial.com/download/Counter-Strike%20Setup.exe

cand va cere cd key .. key e AAAA AAAA AAAA - toata patratele alea umplute cu A )
Sus In jos
https://pwg-cs.forumgratuit.ro
seby
Vizitator




Counter-Strike 1.6 -Bestial- Empty
MesajSubiect: Re: Counter-Strike 1.6 -Bestial-   Counter-Strike 1.6 -Bestial- Icon_minitime1Sam Ian 31, 2009 12:47 am

[b]mz twety sper cai cs 1.6
Sus In jos
~PiCa_Pi
Vizitator




Counter-Strike 1.6 -Bestial- Empty
MesajSubiect: Cum arata CT si cum arata TERO   Counter-Strike 1.6 -Bestial- Icon_minitime1Vin Feb 06, 2009 6:37 am

O intrebare Exclamation ... se stie cine e Tero si cine e CT ? adica Evil or Very Mad sa nu fie ca Twisted Evil ....adica sa stiu care e ala si care e celalalt ... ca la unele CS-uri habar n-am care sunt aStia lol! lol! lol! No No Embarassed Embarassed Razz Razz affraid affraid bounce bounce afro afro


Numele meu in joc este ~PiCa_PiCa~
Sus In jos
da se st
Vizitator




Counter-Strike 1.6 -Bestial- Empty
MesajSubiect: Re: Counter-Strike 1.6 -Bestial-   Counter-Strike 1.6 -Bestial- Icon_minitime1Vin Mai 07, 2010 12:30 am

Shocked Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Counter-Strike 1.6 -Bestial- Empty
MesajSubiect: Re: Counter-Strike 1.6 -Bestial-   Counter-Strike 1.6 -Bestial- Icon_minitime1

Sus In jos
 
Counter-Strike 1.6 -Bestial-
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter-Strike -Source-
» Counter-Strike -Nako-
» Counter-Strike -StrikeWorld -
» Counter-Strike -Cz Mission-
» Sound counter-strike

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PwG :: Diverse CS :: Download CS 1.6-
Mergi direct la: